Німеччина продовжує обмеження в країні до 18 квітня і закликає громадян залишатися вдома під час Великодня. Про це повідомляють польські медіа. Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликає у такий спосіб подолати третю хвилю епідемії коронавірусу в країні.

Вчора, 22 березня, у понеділок, представники німецької федеральної та регіональної влади обговорили епідемічну ситуацію під час відеоконференції та прийняли подальші рішення щодо обмежень. Планувалося обговорити про пом'якшення обмежень, але зміни, що спричинили погіршення ситуації, змусили владу відмінити послаблення протиковідних заходів.

За даними Берлінського інституту Роберта Коха, за останні дні в Німеччині в середньому на 100 тисяч заражалося коронавірусними інфекціями 107,3 особи. Це найвищий рівень цього показника з 26 січня. За підрахунками, при такому рівні нових випадків за місяць у відділеннях інтенсивної терапії бракуватиме місць.

Влада Німеччини вже вночі з понеділка на вівторок прийняла рішення відмовитися від планів часткового розморожування економіки.

За словами Ангели Меркель, Німеччина практично в новій пандемії. Британська мутація стала домінуючою. Вона наголосила, що новий вірус того ж типу, але з дуже різними характеристиками. Більш заразний і довший час заражає.

Повільний процес розморожування економіки розпочався в Німеччині в березні, але зростання кількості інфекцій через розширення британського варіанту коронавірусу викликав побоювання з приводу того, що система охорони здоров'я може незабаром знову зазнати сильного тиску.

Меркель закликала німців залишатися вдома протягом Великодня (4 квітня ). Канцлер також закликала з першого квітня утриматися від будь-яких контактів з іншими особами.

У той же час було вирішено не вводити жорстке блокування в Німеччині, що означало б закриття всіх магазинів та торгових точок, крім продуктових магазинів та аптек, на чому наполягала Меркель.

Під час Великодня заборонятимуться сімейні посиденьки з більш ніж двома домашніми господарствами або з більш ніж п’ятьма людьми поза домогосподарством. Уряд Німеччини закликає церковну владу організовувати релігійні церемонії під час Великодня в Інтернеті.

Меркель також наголосила, що уряд рекомендує громадянам не виїжджати за межі країни під час Великодня.

Вголос повідомляв про ситуацію із коронавірусом у Німеччині

Німеччина заявила про контроль над коронавірусом