Делегація міністерства оборони України під час візиту в Німеччину провела зустріч із уповноваженим із питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС ФРН Міхаелем Зільбертом і парламентським держсекретарем Бундесверу Томасом Зільбергорном.

Про це повідомляє прес-служба українського оборонного відомства.

Заступник голови Міністерства оборони з питань євроінтеграції Анатолій Петренко поінформував німецьку сторону про ситуацію навколо України. На запитання німецьких колег він докладно пояснив про події на Донбасі та в азово-чорноморському регіоні, які характеризуються зростанням наступальних угрупувань поблизу державного кордону України та мілітаризацією Кримського півострова, в тому числі розміщення ракетних комплексів, що становить загрозу для інших країн Східної Європи.

У відповідь німецька сторона запевнила, що готова і надалі підтримувати Україну в питаннях деескалації та стримуванні російської збройної агресії, та готова відправити кораблі ВМС Бундесверу в Чорне море, домагатися звільнення українських моряків і всебічної підтримки реформ в секторі безпеки й оборони України.

Як писав "Вголос", у МінТОТ розповіли, чому вступ у НАТО є важливим для України.