За інформацією прес-служби Львівської митниці, громадянин Німеччини на легковому автомобілі хотів перетнути кордон через смугу руху «зелений коридор».

Як повідомив у коментарі Вголосу старший офіцер сектору з питань взаємодії зі ЗМІ Західного регіонального управління Державної прикордоннї служби Роман Стахів, саме у прикордонників виникли підозри, що автівкою можуть перевозити заборонені предмети, тому й було прийнято рішення провести більш ретельний огляд транспортного засобу.

Під час огляду працівники пункту пропуску в ніші запасного колеса та в одній з сумок виявили 52 злитки з металу жовтого кольору. Наразі їх вилучено. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 та 483 Митного кодексу України. Точна вартість буде встановлена додатково. Злитки були вагою 5, 50, та 100 гр. 999,9 проби. На всіх злитках є клеймо банку, де вказано їх вагу та пробу. Загалом вилучено понад один кілограм золотих злитків орієнтовна вартість яких – понад 500 тис. грн.

«Це була ініціатива прикордонників. Саме прикордонник виявив золоті злитки», – наголосив Роман Стахів.

Крім того, 49-річний німець за спробу приховати дорогоцінний товар втратив ще й свою «Ауді» вартістю майже 130 тисяч гривень, як засіб перевезення товарів. Конфіскат передано в митницю.

Фото: прес-служба ЗахРУ ДПСУ