Про це повідомляє Der Spiegel.

Один із німецьких політиків, член фракції АдН у Північній Рейн-Вестфалії Крістіан Блех, був у складі іншої делегації від цієї партії, яка у лютому відвідала анексований Росією Крим, зазначається у публікації.

Поїздка розпочалася в понеділок, 5 березня, – невелика делегація депутатів від АдН (представники Бундестагу та ландтагу землі Північний Рейн-Вестфалія) прибула в Дамаск,
– зауважує видання.

Прес-секретар партії Крістіан Лют у коментарі для газети пояснив, що німецькі парламентарі хочуть на власні очі побачити, що відбувається у Сирії. Він також підтвердив і те, що поїздка була узгоджена із керівниками фракції у Бундестазі.

«Висвітлення німецькими ЗМІ подій, що відбуваються в Сирії, не заслуговує на довіру і не дозволяє оцінити реальну ситуацію, тому метою поїздки є оцінка на місці гуманітарного стану і відновлювальних робіт у районах, звільнених від терористів», – йдеться в прес-релізі АдН.

Нагадаємо, представники німецького парламенту порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України. Прокуратура АРК порушила кримінальну справу.