«Можливо, це маленький крок з точки зору жінок, але це величезний крок для Bild і всіх чоловіків Німеччини», – йдеться в заяві таблоїду.

Рішення припинити публікувати оголених дівчат на першій сторінці редакція газети прийняла на честь Міжнародного жіночого дня. Тим не менш, фотографії в подальшому можуть з'явитися на інших сторінках Bild.

Першою «Більд Girl» стала «Міс Відень» Евелін Рілліе (Evelyn Rille), що з'явилася на обкладинці номера від 29 березня 1984 року. З тих пір оголені дівчата з'являлися майже в кожному випуску газети, окрім недільних. Одним із винятків, відзначає Associated Press, став номер, що вийшов на наступний день після обрання німецького кардинала Йозефа Ратцингера папою Бенедиктом XVI.

Останньою «Bild Girl» стала полячка на Єва у номері від 9 березня.

У свою чергу колумніст видання Франц Йозеф Вагнер (Franz Josef Wagner) у відповідь на рішення редакції назвав головреда Bild «божевільним», оскільки він «вигнав дівчину мрії». Його колонка була опублікована на другій смузі номера від 9 березня.

Крім Bild, з 70-х років регулярно публікує зображення оголених дівчат і британський таблоїд The Sun, однак вони завжди з'являються на третій сторінці видання.