«За» проголосували 473 депутати, у тому числі з фракцій опозиційних соціал-демократів і «зелених».

«Проти» були 97, утрималися 13 депутатів.

Серед противників виділення фінансових коштів було 22 представники партій, що входять в правлячу коаліцію. Вклад Німеччини у формування пакету допомоги обсягом до 100 мільярдів євро складе 29,7 відсотка.

У свою чергу міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле підкреслив, що запланована багатомільярдна допомога Іспанії покликана заспокоїти вкрай знервовані фінансові ринки.

Діяти доводиться в надзвичайній ситуації. Банківська криза в Іспанії може обернутися для Європи “ефектом доміно”, сказав глава мінфіну. Він звернув увагу на те, що фінансові кошти не будуть прямо надані банкам, їх отримає держава, яка бере на себе гарантії, в тому числі щодо повернення кредитів, пише агентство DAPD.

Тим часом парламент Іспанії вчора затвердив запропонований урядом план жорсткої економії, відзначає агентство dpa. За допомогою цих заходів передбачається заощадити до 65 мільярдів євро. План, який викликав у країні дискусії і масові протести, підтримали лише депутати від правлячої Народної партії, опозиція голосувала проти. Ці заходи, як повідомляв Вголос, зокрема, передбачають підвищення податку на додану вартість, скорочення допомоги з безробіття і скасування додаткових виплат чиновникам.

Джерело: dw.de