Про це заявив голова НКРЗ Петро Яцук, повідомляє Інтерфакс-Україна

За його словами, в 2010 році з операторами було погоджено, щоб не було нульових ставок всередині мережі, це вже був перший крок на шляху до вирішення проблеми, і зараз комісія веде з ними переговори, щоб вони виконали свої зобов'язання.

У НКРЗ також відзначають, що вже більше 90% трафіку у стільникових компаніях замикаються всередині мережі. У результаті, на думку членів комісії, ринок штучно стримується в розвитку, так як дзвінки мобільних абонентів на «чужі» мережі обмежені через їх високі розцінки.

За словами Яцука, цю ситуацію можна вирішити шляхом зменшення ставок інтерконекту та встановленням певних внутрішньомережевих тарифів.

У операторах зв'язку констатують, що послуг вартістю 0 грн як таких у них немає і не було і абоненти щомісяця платять за зв'язок.

Нагадаємо, НКРЗ заборонила нульові тарифи на мобільний зв'язок. Питання доступу до мереж компані раніше було врегульовано - АМКУ визнав вісім мобільних операторів монополістами на ринку доступу до своїх мереж і вже передав повноваження з регулювання ставок інтерконнекту НКРЗ.