До 2021 року всі дороги між обласними центрами будуть належної якості, обіцяє Володимир Гройсман.

Про це повідомляє “Главком”.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що українцям треба трошки почекати, щоб навести порядок на дорогах, а до 2021 року гарні дороги будуть уже між усіма обласними центрами.

«Трошки більше часу – і ми наведемо нормальний порядок на всіх дорогах України», – пообіцяв прем’єр.

Також Гройсман зазначив, що коли він очолив уряд, то створили чіткий план ремонту доріг.

«У 2017-2018 почали його реалізовувати, він розрахований на 5 років. І в 2019-2021 рр. ми з’єднаємо всі обласні центри між собою гарними дорогами», – запевнив Гройсман, додавши, що його цікавлять не тільки дороги між обласними центрами.

«Важливо, щоб у нас була спільна стратегія будівництва доріг, зокрема й з містами та іншими населеними пунктами. Філософія полягає в тому, що людина, яка живе в місті, селі, селищі, має вийти зі свого будинку, отримати нормальний тротуар, нормальну дорогу, мають бути нормальні з’єднання між районними центрами, і далі між обласними центрами, і також вихід на транснаціональні коридори. Ось ідеологія і стратегія, які ми сповідуємо і будемо реалізовувати», – розповів прем’єр.

За його словами, за 2017-2018 рр. побудували 6800 км доріг. «За попередні 10 років було побудовано набагато менше», – похвалився Гройсман.

Наприкінці він додав, що знає реальний стан український доріг і що їздить також по невідремонтованих дорогах, а також що вже два колеса змушений був поміняти.

Нагадаємо, що Гройсман запропонував звільняти співробітників “Укрзалізниці”, які відповідальні за те, що пасажирів обслуговує рухомий склад низької якості.