Медіа-корпорація "RIA" (Вінниця) і норвезька газетна компанія Orkla Media (Осло) вирішили створити спільне підприємство для випуску щоденних газет на території всіх областей України й у Криму

Президент медіа-корпорації "RIA" Олександр Човган сказав, що в середу, 22 червня, була підписана угода про створення СП. За його словами, протягом другого півріччя 2005 року буде створена структура СП і визначена стратегія розвитку. Човган додав, що у період з 2006 по 2010 рік щоденні газети спільного підприємства будуть виходити у всіх областях України. "Створення СП стало результатом нашого 7- річного співробітництва з "Orkla Media", - сказав він.

Медіа-корпорація "RIA" займається випуском щотижневих газет і журналів у Вінниці, Києві, Житомирі, Хмельницькому, Тернополі, Львові і Чернівцях. Вона також випускає щоденну газету "20 минут" у Вінниці і щомісячний журнал "Капиталист" у Києві.

Компанія Orkla Media, що входить до складу міжнародного холдингу Orkla Group, займається випуском газет і журналів у Норвегії, Швеції, Данії, Фінляндії, Польщі і Литві. У 2004 році доход Orkla Media склав 59,4 млн. доларів.

”Главред”