Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Директор «Арени Львів» Денис Ринський розповів, що серед них – закон загальної відповідальності, закон планування, професіоналізму та корпоративного духу.

«У роботі нової команди неприпустимі халатність або «вмивання рук». Якщо хтось з працівників працює погано, він автоматично ставить під сумнів роботу інших. Крім цього, всі форс-мажори мають бути передбаченими. Задля цього кожен з нас має працювати стратегічно –  на сезон, тактично – на два місяці, та оперативно – на два тижні і розбивкою по конкретних проектах», – підкреслив Денис Ринський.

Директор стадіону також наголосив на тому, що кожен працівник повинен бути компетентним на своїй ділянці.

«Необхідно вчитись кожен день, оскільки лише в такий спосіб можна зробити щось велике, справжнє і потрібне», – сказав керівник.

Перший заступник міського голови Олег Синютка сказав, що сьогодні в «Арени Львів» є унікальний шанс стати одною з двох центральних арен для прийняття як футбольних матчів в країні, так і заходів соціального напрямку.

«Сьогодні «Арена» виблискує як найкращий діамант. Вона є справжньою візитівкою Львова, адже саме тут в безпечних та комфортних умовах може зібратися одразу 37 тисяч вболівальників і голосно співати гімн України», – підкреслив чиновник.