За словами Ольги Стрелюк, громадська мережа „Опора” проаналізувала діяльність Львівської міської ради за сто днів і визначила, що депутати мали зробили, проте не зробили.

Перш за все, як відзначила Ольга Стрелюк, депутати вже мали прийняти бюджет розвитку Львова на 2011 рік, але з незрозумілих причин вони відкладають розгляд цього питання.

Також, на думку „Опори”, депутати припустилися значних промахів у прийнятті загального бюджету Львова, про що свідчить реакція освітян та медиків.

«Міськрада досі працює без нового регламенту. За словами депутатів, він мав би бути представлений до розгляду на початку березня, але ми маємо сумніви, що це станеться, тому що роботу депутатського корпусу можна назвати неефективною», – сказала Ольга Стрелюк.

Також одним з великих прорахунків у роботі Львівської міськради Ольга Стрелюк назвала відсутність стратегії розвитку Львова, яку мали представити 20 лютого.

«Як можна працювати, не визначивши напрям роботи?», – вважає „Опора”.

Ольга Стрелюк додала, що детальний аналіз роботи міської влади за сто днів громадська мережа „Опора” представить на початку березня.