На сьогоднішній сесії Львівської обасної ради "Нова Галичина" збільшилася на одного депутата. "Новогаличанцем" та провісником світлого п'ємонтського майбуття став кунівець Микола Пшевлоцький.

Хоча на партійній конференції НСНУ в позаминулу суботу з вуст нинішнього губернатора Львівщини та керівника обласної організації партії Наша Україна-Народна Самооборона Петра Олійника пролунала заява про те, що помилкова депутатська група  "Нова Галичина", яка призвела до розмитості акцентів мультиплікаційного голови ЛОДА, буде розпущена.

Тож постає питання: чому Олійник не дотримується своїх обіцянок? На думку спадає дві відповіді. Або Олійник бреше, дискредитуючи як посаду губернатора, так і обласного керівника партії, або, що вирогідніше – вже не має в обласній раді впливу на прийняття рішень. Третя думка лише одна. А коли Петро Олійник дотримувався своїх обіцянок?

І от "Нова Галичина", яка дестабілізує роботу обласної ради, набирає обертів. До цієї групи на чолі з Тарасом Батенком вже входять 12 депутатів. І не виключено, що саме " Нова Галичина" стане львівським плацдармом для нової політичної сили Віктора Балоги, який після виходу з НСНУ створює партію "під новий президентський термін Ющенка".

фото: ukrstart.com