Як розповіла у коментарі «Вголосу» завідувачка дитсадка №42 «Дивосвіт» Наталія Заранська, управління освіти Львівської міської ради та відділ освіти Франківского району провели капітальний ремонт за бюджетні кошти частини приміщень.  Раніше місто здавало їх в оренду приватній школі. Однак, після їх звільнення орендарем у 2009 році, вони потребували капітального ремонту і відшкодування за ці збитки ніхто не поніс.

«Завдяки нашій наполегливості та наполегливості батьків, таки вдалося «вибити» кошти з бюджету на відновлення. На сьогодні ремонт практично завершився. І раптом ми дізнаємося, що нібито управління освіти хоче віддати ці приміщення комусь в оренду, а не залишити за ДНЗ №42. Нам кажуть, що у нас немає дітей під ці групи. Але як ми могли набирати дітей, не знаючи, коли завершиться ремонт і чи будуть на ці групи передбачені кошти? Ще й через електронну реєстрацію батьки не могли записуватися, бо вона то працює, то ні. Ми скеровували безліч листів із запитами, коли буде завершено ремонт, коли будуть відкриватися нові групи? Жодної відповіді нам не давали. Виглядає на те, що вони заздалегідь спланували їх відчужити», – каже Наталія Заранська.   

Завідувач розповіла, що її, як керівника, взагалі не ставлять до відома, що відбувається.

«Вони ніяк не можуть звільнити мене з посади. Мабуть, придумали нову схему, як це зробити: запустити у ці приміщення новий дитсадок з його керівником, мотивуючи це тим, що у нас немає на них дітей. А потім сказати, що два завідувача не потрібно і звільнити мене», – каже Наталія Заранська.

Загалом у відремонтованих приміщеннях мало б відкритися 4 додаткові групи, а це приблизно 80 дітей були б охоплені дошкільною освітою.

Нагадаємо, ще кілька місяців тому батьки дітей, що навчаються в ДНЗ №42 «Дивосвіт», зібралися, аби захистити цей дитсадок та не допустити туди стороннього керівника.