Про це пишуть «Українські реалії».

Для України друга половина листопада буде неспокійною, переконаний астролог.

Платіжки за комунальні послуги спонукатимуть людей на «тарифні майдани» в цілому ряді міст.

Росс впевнений, що листопад і грудень для України будуть дуже гарячими в політичному сенсі - парламент може впасти остаточно. Нові вибори в Раду фактично неминучі.

Також астролог нагадує, що нинішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман був обраний під час астрологічного феномена, відомого як «Місяць без курсу», а значить, більше року він при владі не протримається.

У той же час президенту Порошенку астролог прогнозує лише п'ятирічне перебування в кріслі глави держави. Після цього нинішній президент піде. Ім'я його наступника або спадкоємиці Росс не називає. Однак астролог переконаний, що економічне зростання в країні почнеться, коли до влади прийде жінка. Це пов'язано з тим, що, на його думку, Україна – «жіноча» країна.

2017 рік стане сприятливим для України і для всього світу в цілому. Він обіцяє нашій країні економічне зростання, а також перемогу Добра над Злом - адже традиційно півень розглядається як символ світанку, коли приходить кінець влади темних сил і бісів.

Відзначимо, в цілому передбачення Росса збігаються з його власними, більш ранніми прогнозами, а також з пророцтвами для України від інших екстрасенсів і астрологів. Так, учасниця і переможниця телевізійного шоу «Битва екстрасенсів» Олена Курилова раніше вже обіцяла нашій країні президента-жінку.