Нагадаємо, що Президент України призначив Петра Замулу головою Кам’янка-Бузької РДА 2 липня.

До цього Кам'янка-Бузьку РДА очолював Ярослав Янишин.

Замула Петро Олександрович народився 16 січня 1960 року на Київщині (Білоцерківський район, с.Піщана).

Повна вища освіта – закінчив Український державний лісотехнічний університет, спеціальність «лісове господарство». Має 7 ранг державного службовця, загальний стаж роботи – 32 роки і 5 місяців.

Працював слюсарем Саливонівського цукрового заводу у Київській області; майстром підсобного цеху у колгоспі ім.. І.Франка (Кам’янка-Бузький район); мисливствознавцем Кам’янка-Бузького МРГ Українського товариства мисливців та рибалок; директором державних мисливських господарств у Жовківському та Кам’янка-Бузькому районах. Остання посада Петра Замули - Начальник регіонального представництва на Заході Державної фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Цю посаду він обіймав з жовтня 2007 до березня 2010 р.. На момент подання його кандидатури на посаду голови Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації – тимчасово не працював.

Керівна посада у Кам’янка-Бузькій РДА для Петра Замули не нова. У 2004-2005 роках він обіймав посаду першого заступника голови Кам’янко-Бузької райдержадмністрації.