Як передає кореспондент Вголосу, нового начальника представив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Черних.

Під час виступу перед працівниками міліції та керівництвом області Богдан Щур розповів, що буде примножувати добрі традиції та ініціативи запровадженні попередником Михайлом Цимбалюком.

«Я багатьох знаю не лише по званнях і прізвищах», - зазначив Богдан Щур, відзначивши, що багатьох працівників міліції знає особисто досить добре.

Начальника ГУ МВСУ у Львівській області привітали голова Львівської ОДА Василь Горбаль, міський голова Львова Андрій Садовий та голова Львівської облради Мирослав Сеник.

Мер Львова побажав здоров’я новому начальнику обласної міліції. Він висловив надію на те, що в області пануватиме стабільність. За словами Садового, варто було б, щоб голови ОДА та начальники управлінь лишалися на своїх посадах хоча б на 5 років.

«Це той термін за який можна щось зробити», - зауважив Андрій Садовий.

Натомість Василь Горбаль подякував президенту та прем'єру за врахування думки Михайла Цимбалюка та його власної думки під час ухвалення рішення про призначення Богдана Щура на відповідальну посаду. Також Василь Горбаль висловив сподівання, що новий начальник ГУ МВС України у Львівській області буде послідовним у відновленні в регіоні довіри до влади і забезпеченні правопорядку.

У свою чергу голова облради Мирослав Сеник сказав, що не знає чи задоволений екс-начальник міліції Михайло Цимбалюк призначенням на посаду голови Тернопільської ОДА, але він поважає його дії, як офіцера, який виконує наказ.

«Мої двері завжди відкриті для присутніх», - зазначив колишній начальник управління Михайло Цимбалюк, додавши, що двері відчинені для тих, хто не відкриває їх ногами.

До призначення начальником ГУ УМВСУ у Львівській області Богдан Щур обіймав посаду ректора Львівського державного університету внутрішніх справ. До посади ректора був першим заступником начальника ГУ МВС Львівщини та курував кримінальний напрямок.