У вівторок, 1 грудня, почала свою роботу новообрана Львівська обласна рада VІІІ скликання.

Голова обласної ТВК Андрій Лозинський оголосив результати виборів і зачитав перелік нових депутатів, після чого обранці склали присягу. Текст присяги доручили читати найстаршому за віком депутатові Ігорю Ковальчуку.

Крім того, під час засідання було оголошено про створення 9 депутатських фракцій:

Фракція ПП "Європейська солідарність"

  • 28 членів фракції
  • керівник – Дуда Олег Романович

Фракція ПП "Слуга народу"

  • 9 членів фракції
  • керівник – Козицький Максим Зіновійович

Фракція Об'єднання "Самопоміч"

  • 9 членів фракції
  • керівник – Зубач Любомир Львович

Фракція ВО "Батьківщина"

  • 7 членів фракції
  • керівник – Цибуля Леонід Йосифович

Фракція ПП "Голос"

  • 7 членів фракції
  • керівник – Добош Ростислав Олексійович

Фракція ВО "Свобода"

  • 6 членів фракції
  • керівник – Панькевич Олег Ігорович

Фракція ПП "Народний Рух України"

  • 6 членів фракції
  • керівник – Филипів Роман Степанович

Фракція ПП "Українська Галицька Партія"

  • 6 членів фракції
  • керівник – Чолій Тарас Богданович

Фракція ПП "За майбутнє"

  • 6 членів фракції
  • керівник – Подвірний Тарас Михайлович

Загалом до Львівської обласної ради VIІI скликання обрано 84 депутати від 9 політичних партій:

ПП «Європейська солідарність»

1. Баран Василь Степанович

2. Березюк Ольга Миронівна

3. Білас Всеволод Омелянович

4. Буба Євген Іванович

5. Буняк Степан Остапович

6. Ганущин Олександр Олександрович

7. Гичка Михайло Михайлович

8. Гримак Ірина Ярославівна

9. Демчина Роман Іванович

10. Дзюдзь Михайло Семенович

11. Доманський Володимир Володимирович

12. Дуда Олег Романович

13. Дума Андрій Романович

14. Квурт Володимир Леонідович

15. Кеньо Катерина Іванівна

16. Кирилич Володимир Ігорович

17. Козловський Григорій Петрович

18. Мамчур Звенислава Ігорівна

19. Риботицька Соломія Володимирівна

20. Свіщов Віталій Олександрович

21. Седіло Микола Григорович

22. Стефанків Святослав Миколайович

23. Супрун Ірина Анатоліївна

24. Фенчин Олег Романович

25. Цеголко Петро Павлович

26. Швед Євген Васильович

27. Шеремета Святослав Петрович

28. Ярмола Анна Петрівна

ПП «Слуга народу»

1. Василько Олена Василівна

2. Дейнека Анатолій Михайлович

3. Доскіч Юрій Юрійович

4. Іванченко Наталія Олександрівна

5. Козицький Максим Зіновійович

6. Тіщенко Олександр Володимирович

7. Ткачук Павло Петрович

8. Фединяк Роман Анатолійович

9. Холод Юрій Ігорович

Об’єднання «Самопоміч»

1. Дворянин Парасковія Ярославівна

2. Зубач Любомир Львович

3. Кізима Роман Михайлович

4. Кобецька Леся Миколаївна

5. Кобзарев Олександр Володимирович

6. Оленич Сергій Романович

7. Письменна Тетяна Олександрівна

8. Свистун Інна Василівна

9. Хархаліс Володимир Романович

ВО «Батьківщина»

1. Гірник Євгеній Володимирович

2. Дуліб’яник Андрій Ярославович

3. Пилип Степан Романович

4. Стецькович Іван Іванович

5. Стечак Світлана Степанівна

6. Сумало Назарій Михайлович

7. Цибуля Леонід Йосифович

ПП «Голос»

1. Вороновська Роксоляна Андріївна

2. Галецька Наталія Богданівна

3. Герус Іванна Ігорівна

4. Дмитришин Роман Михайлович

5. Добош Ростислав Олексійович

6. Миляник Захар Богданович

7. Хобзей Северин Павлович

ВО «Свобода»

1. Байтала Михайло Романович

2. Леонов Едуард Володимирович

3. Панькевич Олег Ігорович

4. Сех Ірина Ігорівна

5. Ситник Йосиф Степанович

6. Чорна Галина Михайлівна

Народний Рух України

1. Гагалюк Богдан Миколайович

2. Дзядик Сергій Євгенович

3. Іщук Микола Васильович

4. Ковальчук Ігор Васильович

5. Мазур Юрій Миколайович

6. Филипів Роман Степанович

ПП «Українська Галицька Партія»

1. Андрейко Віталій Васильович

2. Кравець Ірина Дмитрівна

3. Кульчицька-Волчко Марія Василівна

4. Фольварочний Юрій Ярославович

5. Чолій Тарас Богданович

6. Щурко Іван Петрович

ПП «За майбутнє»

1. Бей Тетяна Богданівна

2. Пляцок Анастасія Сергіївна

3. Пелиховський Ярослав Володимирович

4. Подвірний Тарас Михайлович

5. Раделицький Юрій Орестович

6. Саган Володимир Степанович