Зокрема, депутат відзначив, що і депутати Львівської обласної ради, і ті, хто був обраний в депутати Верховної ради України повинні об’єднатись навколо спроби захоплення Моршинського заводу.

«Я вважаю, що захист Моршинського заводу мінеральних вод є сьогодні важливішою темою, інші усі інші в порядку денному. Крім того,що це є величезним випробуванням для працівників, керівників та власників підприємства, у яких грубо, цинічно та нахабно забирають їх бізнес, робочі місця, це є випробуванням також і для нас з вами.

Ті, хто ініціював цю ганебну рейдерську атаку з великою увагою сьогодні слідкують за тим, якою буде реакція спільноти, чи віддасть вона на поталу одне з найпотужніших підприємств Львівщини», - наголосив депутат.

Ярослав Дубневич, також, відзначив, що в разі, якщо громадськість Львівщини не захистить своїх виробників, така ж долі може чекати й інших підприємців, які мають успішне виробництво.

«Якщо станеться так, що ми дозволимо їм це зробити, то завтра така ж доля чекає кожного підприємця, кожного виробника, який зацікавить рейдерів. Пора зрозуміти, що сьогодні керівники успішних підприємств на Львівщині не можуть протиставити цим загарбникам ані силу закону ані силу справедливості. Бо саме використовуючи куплені суди та ручні правоохоронні органи сьогодні і здійснюється захоплення заводу. Прикриваючись абсурдним та нелогічним приводом, суди виносять рішення, які в один момент зупиняють виробництво.

Рішення Сихівського районного суду поставило під загрозу місце праці більш ніж 1150 працівників Моршинського заводу мінеральних вод. Така схема працює зараз по всій Україні. Рейдери з одного регіону, прикриваючись рішеннями куплених судів чи ручною податковою відбирають працюючий бізнес по всій Україні. Тепер вони добрались і до Львівщини», - сказав Дубневич.

Депутат закликав переможців виборчих перегонів на Львівщині створити ініціативну групу для того, щоби вже у Верховній раді України створити Тимчасову слідчу комісію, яка б контролювала дану проблему: «сьогодні тут в залі є присутні багато моїх колег, які перемогли на парламентських виборах і є без п’яти хвилин депутатами Верховної ради. Пропоную уже зараз почати збір підписів під зверненням до керівників правоохоронних відомств та Генпрокуратури щодо вжиття невідкладних з зупинення знищення та рейдерського захоплення Моршинського заводу мінеральних вод.

Першим кроком у Верховній раді новобраних депутатів від Львівщини має стати створення тимчасової слідчої комісії Верховної ради України для з питань розслідування обставин знищення Моршинського заводу мінеральних вод».

Таким чином, депутати прийняли рішення звернутись до Президента України, Генпрокурора, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції, Комітету ВРУ з питань правосуддя з проханням вжити невідкладних заходів проти рейдерської атаки на Моршинський завод мінеральних вод «Оскар. Окрім цього, прийнято рішення про створення тимчасову контрольну комісію з вивчення ситуації, що склалася на Моршинському заводі мінеральних вод.

«За» це рішення проголосували 94 депутати.