Новостворена партія Народний союз „Українці” не виключає варіанту виходу на вибори 2006 року у тому чи іншому блоці.
Про це повідомив один із співзасновників та член президії політради Народного союзу „Українці” Антін Радомський сьогодні на прес-конференції.
„Це може бути або правий або правоцентристський блок”, ― додав він.
Антін Радомський також не виключив можливості того, що у цьому блоці буде перебувати ВО „Свобода”.
Він нагадав, що 29 січня в Українському Домі у Києві відбувся Установчий з’їзд Народного Союзу „Українці”. За словами Антіна Радомського, фундамент партії складатимуть люди, які брали участь у „помаранчевій революції” на майдані. Віна зазначив, що основну масу членства партії складає середній клас. „Це люди, які не просто забезпечені, це підприємці середнього бізнесу, які здатні утримувати організацію”, ― додав він.
Антін Радомський також висловив переконання, що до кінця лютого партія встигне зареєструватися у Мін’юсті, оскільки для участі у парламентських виборах партія повинна бути зареєстрована за рік до цього. Наразі ініціативні групи проводять збір підписів по регіонах України на підтримку партії. Ці ж групи стануть первинними осередками партії.
Він також запевнив, що обмежень для вступу у партію немає. „Ми розглянемо всі заявки”, ― зазначив він.
Як повідомляло агентство, 29 січня в Українському Домі у Києві відбувся Установчий з’їзд Народного Союзу „Українці”. Головою партії обраний Андрій Парубій, колишній член ВО „Свобода”.
У з’їзді взяло участь 375 учасників з 19 областей, а саме Сумської, Харківської, Чернігівської, Донецької, Луганської, Запорізької, Вінницької, Київської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Кіровоградської, Волинської, Одеської, Житомирської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської областей та міста Києва.
На з’їзді була прийнята декларація програмних принципів. У декларації визначено 9 принципів: „Ми України доньки і сини”; „Разом нас багато і нас не подолати!”; „Схід і Захід – разом!”; „Свободу не спинити”; „Закон один для всіх”; „Ми один народ!”; Міліція з народом!”; „Наше військо - Наша сила!”; „Україна – Європа!”