Про це власкору «Вголосу» повідомила депутат Володимир-Волинської районної ради Ганна Фурман.

Як зазначила депутат, ці громади відмовилися делегувати кошти державної субвенції на фінансування роботи відділів культури та освіти Володимир-Волинської РДА, попри те, що на їхній території ще не створені відповідні власні відділи. Такі рішення громади прийняли на своїх сесіях, підтримати ці рішення має і Володимир-Волинська районна рада.

«Складається враження, що частина депутатського корпусу райради, навіть не хоче вникати в суть справи. На депутатських комісіях, зокрема бюджетній, депутати голосують так як потрібного голові РДА, котра чомусь змирилася з недофінансуванням освіти та культури. Ці структурні підрозділи загалом недоотримають більше як півмільйона гривень. Таке їх недофінансування може призвести до скорочення робочих місць або переведення працівників на 0,5 чи 0,25 ставки. Стан справ у культурі та освіті району і так важкий, а недофінансування може призвести до повного розвалу їх роботи.

Залишається тільки здогадуватися, якою буде якість освіти, а також культурного виховання підростаючого покоління у Володимир-Волинському районі, зважаючи на те, що культура та освіта завжди фінансувалися за залишковим принципом.  Але для побудови держави з пануванням олігархічного класу, високоосвічене суспільство керівництву держави не потрібне», - зазначила Ганна Фурман.