Голова ЛОО УРП-Собор, голова Яворівської РДА Ростислав Новоженець вважає, що призначення лідера УРП-Собор Анатолія Матвієнка на посаду прем’єр-міністра АР Крим посилить вплив та можливості Української Республіканської партії.
Про це Ростислав Новоженець повідомив сьогодні ІА „Контекст-медіа”.
„Це позитивне для партії рішення. Більше впливів матиме партія і можливостей. Ми схвально оцінюємо це призначення і ми скерували вітальні телеграми як від обласної організації, так і я, як голова РДА, привітав його з цим призначенням. Звичайно що йому буде складніше виконувати функції голови партії, але ми сподіваємось, що досвіду Матвієнка вистачить для того, аби певний час перекинути більше навантаження на заступників”, — повідомив Ростислав Новоженець.
Він наголосив на тому, що за умови негативного впливу цього призначення на діяльність Анатолія Матвієнка як лідера партії, це питання буде розглянуте на з’їзді партії.
„В залежності від того, як буде поєднання цих функцій впливати: позитивно чи послабить діяльність політичної партії, тоді ми будемо реагувати на з’їзді, який проведемо восени”, — додав він.
20 квітня 61 з 100 депутатів Верховної Ради АР Крим проголосували за призначення на посаду голови Ради міністрів АР Крим Анатолія Матвієнка.
Згідно Конституції України, голова Ради Міністрів Криму призначається на посаду та звільняється Верховною Радою автономії за погодженням Президента України.