Про це Ростислав Новоженець повідомив у коментарі Вголосу сьогодні.

Він розповів, що суддя не назвав причини відмови, пообіцявши підготувати вступну частину рішення протягом 5 днів, а зачитав лише результативну, де йшлося про те, щоб «відмовити».

Також Ростислав Новоженець розповів, що обов’язково звертатиметься з цього питання до Вищого спеціалізованого суду.

«Думаю, до цього часу вже щось проясниться у міждержавних претензіях з боку України до РФ. Крім того, під впливом російської окупації, сподіваюся, з’явилася політична воля керівництва України поставити питання ребром і вимагати повернення нашої частки активів Радянського союзу, зокрема власних заощаджень громадян. Коли у Вищому спеціалізованому суді, як касаційній інстанції, розглядатимуть мою справу, думаю, до того часу вже будуть відповідні рішення українського уряду і відповідно легше буде відстоювати свою правоту в суді», – наголосив Ростислав Новоженець.

Він додав, що, якщо через різні обставини українська влада не доб’ється повернення заощаджень Ощадбанку СРСР громадянам України, то він звертатиметься до європейських судів.

Як писав Вголос, 5 лютого Ростислав Новоженець програв суд проти Сбербанку Росії з вимогою повернення особистих заощаджень періоду СРСР.