Голова Львівської обласної організації УРП „Собор” Ростислав Новоженець переконаний, що за 100 днів на Львівщині „багато що змінилося в позитивну сторону”.
Про це Ростислав Новоженець заявив в коментарі „Прес-Тайм” сьогодні, говорячи про 100 днів діяльності голови Львівської ОДА Петра Олійника.
„Ну, я думаю, що, звичайно, багато що змінилося в позитивну сторону. В першу чергу, відчувається інтенсивність праці, як наслідок, ми бачимо, що навіть не витримало здоров’я”, ― сказав він.
Ростислав Новоженець відзначив нові підходи в кадрових питаннях.
„Те, про що мовилося під час президентської виборчої кампанії і озвучувалось Ющенком і його командою, зараз поступово починає освоюватись. Звичайно за 100 днів кардинальних змін, якихось досягнути, доволі складно, але те, що кадрове оновлення відбулось на верхніх щаблях влади – це, очевидно, тому що воно, обов’язково, в позитивному плані, відіб’ється”, ― сказав він.
Ростислав Новоженець також зазначив, що голова Львівської ОДА Петро Олійник швидко вирішує всі питання в районах області.
„На всі питання, які порушуються перед обласною адміністрацією, є оперативна реакція і, коли виникають якісь гострі проблеми, то тут же Олійник приймає”, ― додав він.