Про це повідомляє Інтерфакс.

На офіційній церемонії приведення до присяги, яка відбулася в будівлі держдепу, М.Помпео зазначив, що буде боротися з усіма загрозами, з якими стикаються США в світі.

«Ми домоглися того, щоб Росія зіткнулася з реальними наслідками своїх агресивних дій», – заявив М.Помпео.

Також він підтвердив що США «скоро переведуть своє посольство в Ізраїлі до Єрусалима – на кілька років раніше, ніж планувалося».

Говорячи про відносини з Тегераном, глава держдепу підкреслив, що «ми протистоїмо різним проявам іранської агресивної поведінки. І ми вирішуємо, що робити в зв'язку з неідеальною ядерною угодою (між «шісткою» та Іраном)».

Як повідомлялося, найближчими днями президент США Дональд Трамп має вирішити, чи залишатися Вашингтону в цій угоді.

М.Помпео зазначив, що у відносинах з КНР США прагнуть «до справедливості і дотримання принципу взаємності в наших економічних відносинах. Також нам потрібно захищати від них (від Китаю) нашу інтелектуальну власність».

Держсекретар констатував, що існує «безпрецедентний шанс змінити хід історії на Корейському півострові». «Ми знаходимося на початковому етапі роботи (з денуклеаризації Корейського півострова). Поки неясно, яким буде результат», – попередив М.Помпео. За його словами, «настав час вирішити цю проблему раз і назавжди. І ми не погодимося на погану угоду».

Церемонія приведення присяги М.Помпео стала формальністю, так як реально він приступив до роботи ще минулого тижня. На церемонії були присутні президент США Дональд Трамп і віце-президент Майк Пенс.