Про це повідомило в середу з посиланням на джерела центральне американське видання The Washington Post.

"За інформацією посадовця з Міністерства юстиції, сенатор Джефф Сешнс минулого року двічі мав розмови з послом Росії в США, однак не розповів про ці зустрічі, коли його запитали про можливі контакти між членами кампанії президента Трампа й представниками Москви під час слухань щодо його затвердження на посаді генерального прокурора", - йдеться в публікації.

Одна із зустрічей була приватною розмовою між Сешнсом і Кисляком, яка відбулася у вересні в офісі сенатора. У цьому зв'язку наводиться оцінка представників розвідки, які зауважили, що у той час власне був пік російської кібер-кампанії на президентських виборах у США.

Ще одна зустріч відбулася в липні, йдеться в повідомленні. На момент зустрічей з Кисляком Сешнс був старшим членом впливового Комітету у справах збройних сил, а також одним із головних радників з питань зовнішньої політики Трампа, нагадує видання. Він відіграв важливу роль у підтримці Трампа.

Замовчана Сешнсом під час слухань інформація про його особисті зустрічі з російським послом можуть викликати нові занепокоєння в американському Конгресі щодо призначення спеціального прокурора з розслідування ролі Росії у президентських виборах минулого року. Категорично проти цього призначення виступає нинішня адміністрація Трампа, крім того керівництво Республіканської партії вважає його недоречним.

Водночас, призначення незалежного спеціального прокурора могло би забезпечити прозорість та політичну неупередженість розслідування, наголошують демократи.

Як генеральний прокурор, Джефф Сешнс (ставленик Трампа) курує Міністерство юстиції та ФБР, які проводять розслідування щодо втручання РФ у вибори, а також будь-яких зв'язків із росіянами представників нинішньої команди глави Білого дому.