Керівник Державного управління справами Ігор Тарасюк вважає, що Гуту треба розділити на 2 частини. Про це він повідомив під час чат-конференції на УП - інформує кореспондент ПІАРу.

"Я би Гуту розділив на частини. На цій території 2 об'єкти: санаторій "Синьогора", який є власністю ДУС, і сумнозвісна "Гута", яка є власністю Мінтрансу. Це різні об'єкти, об'єднані однією територією. Те, що є власністю ДУС, здано на рік в оренду, і угоду ми зараз розриваємо.

Щодо самої "Гути", ми проводили кілька нарад з Мінтрансом, як її використовувати. Це має бути один комплекс, і його буде використовувати чи Мінтранс, чи ми. Вони зв'язані комунікаціями, і їх неможливо розділити."

Нагадаємо, що ВАТ “Івано-Франківськгаз” намагається в судовому порядку повернути собі пансіонат “Синьогора”, що знаходиться в кількох сотнях метрів від президентської резиденції в Гуті.

Перший позов до Господарського суду м. Києва про визнання розпорядження керівника Державного управління справами щодо визначення передачі пансіонату “Синьогора” недійсним, компанією було подано 17 січня 2005 року.

ПІАР