А коли фінансова піраміда зареєструвалася як політична партія, навіть збирався балотуватися від неї у депутати, повідомляє «Дзеркало тижня».

У суботу, 5 квітня, Пушілін, назвавшись заступником раніше заарештованого СБУ «народного губернатора» Павла Губарева, очолив мітинг, де висувалися вимоги про проведення в Донецькій області референдуму, аналогічного кримському.

Як повідомляв «Вголос», наступного дня, 6 квітня, проросійські активісти під цими ж гаслами захопили будівлю Донецької обласної державної адміністрації.

У своїй автобіографії Денис Пушілін, 32 -річний уродженець Макіївки (Донецька область), вказує комерційну компанію «Солодке життя».

Однак у мережі залишилося достатньо згадок про його активної діяльності в якості функціонера МММ. Так, саме він як один з керівників відділення МММ в Україні одного разу давав прес -конференцію в прес-центрі агентства УНІАН, а також був учасником кількох семінарів цієї організації.

Крім того, коли МММ зареєструвалася як політична партія, Пушілін був названий в числі тих, хто балотуватиметься в депутати від цієї сили.

Нагадаємо, творець фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді був судимий за шахрайство, проте після виходу на свободу відродив свою організацію в Росії і суміжних пострадянських країнах. Примітно, що, хоча саме слово «МММ» стало прозивним назвою шахрайської структури, і вдруге знайшлося чимала кількість охочих вкласти свої гроші в піраміду.