Про це йдеться в дописі ДП «Волиньвугілля» в соціальній мережі.

Наступного дня після свого призначення Ігор Насалик провів зустріч, на якій були присутні: голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, голова профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов, народні депутати Павло Кишкар та Олег Мусій, а також радник голови незалежної профспілки «Захист праці» Дмитро Міхеєв.

Дмитро Міхєєв доповів про складну ситуацію, що зараз відбувається на Заході України, та наполіг на тому, щоб міністр приїхав у місто Нововолинськ і доповів про свою програму реформування вугільної промисловості в присутності шахтарів та працівників ДП «Волиньвугілля».

«Міністр погодився з робочим візитом завітати в шахтарське місто наступного тижня, після запланованої поїздки на Схід України, а також розповів присутнім, що налаштований на глобальне реформування вугільної промисловості та не зацікавлений у закритті шахт міста Нововолинська, як це хотів зробити екс-міністр Володимир Демчишин. Навпаки, міністр планує зберегти всі наявні шахти та закінчити будівництво шахти-довгобуду №10 «Нововолинська». Також одним із його основних завдань є звільнення всіх радників, які працювали при екс-міністрі та є непрофесійними у вугільній галузі. Ігор Насалик планує створити новий склад радників та вивести вугільну промисловість із кризи на новий рівень розвитку», – йдеться в дописі.