Сам Іванішвілі займе в ньому місце прем'єр-міністра.

За його словами, на посаду міністра оборони країни він запропонував кандидатуру Іраклія Аласанії, який в 2004 році був заступником міністра оборони, а в 2006-2008 роках – колишнім постійним представником Грузії в ООН.

На місце керівника міністерства внутрішніх справ Іванішвілі виніс кандидатуру Іраклія Гарібашвілі, який багато років був керівником створеного Іванішвілі благодійного фонду «Карту».

Главою зовнішньополітичного відомства може стати Майя Панджікідзе, яка раніше
була послом Грузії в Німеччині, а потім у Нідерландах.

На пост голови парламенту «Грузинська мрія» представить Давида Усупашвілі – лідера Республіканської партії, яка входить до складу коаліції.

Перше засідання вищого законодавчого органу країни скликання 2012 року планується провести 20-21 жовтня. Депутати розглянуть питання про затвердження голови парламенту і його заступників.

Згідно з повними попередніми результатами виборів, які відбулися у Грузії 1 жовтня, в новому парламенті партія «Єдиний національний рух», яку представляє чинний президент Грузії Михаїл Саакашвілі, отримає 67 з 150 місць, «Грузинська мрія» – 83 місця. Це співвідношення може незначно змінитися після оголошення ЦВК остаточних даних, яке повинно відбутися не пізніше 20 жовтня.

Джерело: itar-tass.com