Перші новини у новому форматі вийдуть в ефір на Першому Національному 18 липня. Від попереднього продукту вони відрізнятимуться не лише графікою та новими обличчями ведучих.

Насамперед, нова команда «Вістей» намагається, за словами директора ТВО „Новини” Василя Самохвалова, відійти від набридлих глядачеві стандартів та штампів. Саме завдяки новому якісному наповненню, ця програма, на амбітну думку Самохвалова, стане зразком не лише для колег-журналістів, а й для всієї країни.

Влітку новини виходитимуть двічі на день: о 18:30 та о 21:00. Починаючи з вересня, кількість випусків збільшиться. Можливо, саме тоді з’явиться і новий підсумковий щотижневик. На думку Самохвалова, аналітичний недільний випуск обов’язково має бути в мережі програм УТ-1.

Вести новини будуть Олег Панюта (екс-ведучий «Репортера» на Новому каналі) та Юлія Бориско (екс-ведуча «Сніданку з «1+1», а потім ранкових «Фактів» на ICTV).

Серед тих, хто буде працювати над новим форматом новин, будуть як нові журналісти, так і журналісти зі старої команди УТ-1. Причому, не тільки ті, хто пройшов тестування. Адже, як зазначив Василь Самохвалов, серед критеріїв відбору були не лише минулі здобутки журналістів, а й їхній творчий потенціал, бажання росту і самовдосконалення. Тому в команді залишилися й ті, хто формально не пройшов тестування.

Взагалі, реорганізація новин на каналі торкнеться також і власкорівського корпусу. На сьогодні життя регіонів висвітлює понад 50 власних кореспондентів Першого Національного.

Телекритика