Cьогодні на прес-конференції для луганських ЗМІ народний депутат Віктор Кирилов розповів про електоральні перспективи Народної партії України. „Динаміка розвитку популярності Народної партії України – це друге, що хвилює мене після сподівань моїх виборців” - заявив Вікторе Кирилов. Віктор Кирилов, регулярно проводить моніторинг електоральних переваг по своєму виборчому окрузі. За даними цього моніторингу НПУ може отримати більше 10% голосів по Луганській області. За прогнозами Віктора Кирилова жодна політична сила не отримає на Луганщині більше 40% голосів виборців. У цьому, на думку Віктора Кирилова, полягає відмінність Луганської області від Донецької і від Західної України. „Луганщина – це модель України” - підкреслив народний депутат.

У числі головних складностей, з якими зштовхнеться його партія на парламентських виборах у регіоні, Віктор Кирилов назвав особливу ментальність жителів Донбасу, які готові підтримати радше яскравого лідера, лідера-борця. „Логіка, ідеологія Народної партії – примиренська, націлена на компроміс” - підкреслив Віктор Кирилов. Особливо відзначив народний депутат роль лідера партії Володимира Литвина у врегулюванні політичної кризи листопада-грудня 2004.

Ще однією проблемою Віктор Кирилов назвав складність упізнавання назви партії, тому „народники” найвірогідніше підуть на вибори під брендом „Блок Литвина”.

”Повільний, але постійний ріст рейтингу” - так охарактеризував Володимир Литвин перспективи Народної партії.

cxid-info