“Політичним тиском” називають затримання минулого тижня голови Рокитнівської районної організації НПУ Віктора Рудницького в заяві Рівненського обласного осередку Народної партії України.

Обласна організація Народної Партії висловлює свою стурбованість з приводу численних фактів тиску на членів партії, який чиниться з боку правоохоронних органів впродовж останніх трьох місяців. Низка надуманих звинувачень “у протиправній діяльності” не лише особисто дискредитує Рудницького як успішного керівника та голову районної партійної організації, але й створює перешкоди нормальній діяльності підприємства, яке він колись заснував, - йдеться у заяві.

“Народна Партія завжди стояла і стоятиме на сторожі інтересів сільськогосподарського виробника і селянина та не дозволить поширення подібних негативних явищ, які, на жаль, отримують негласну підтримку з боку місцевої влади. З усією рішучістю заявляємо про неприпустимість продовження хибної практики тиску та залякування членів партії і вживатимемо всіх доступних засобів для захисту у разі порушення їхніх особистих прав”, - йдеться у заяві.

Віктор Рудницький у Рокитнівському районі заснував одне із найпотужніших сільськогосподарських підприємств “Абердин” (основна діяльність – вирощування племінної худоби). Частина звинувачень, які висуваються проти Рудницького пов’язані з цим підприємством. Усього проти нього порушено п’ять кримінальних справ. Його звинувачують у зловживанні службовим становищем, незаконному зберіганні зброї, службовому підробленні, порушенні законодавства про бюджетну систему України. 31 травня 2005 року правоохоронці затримали Віктора Рудницького. Через три доби за рішенням суду його звільнили з-під варти. Слідство триває. Сам Рудницький наголошує на непричетності до інкримінованих йому злочинів та вважає, що головна причина переслідувань його політична діяльність.

Віктор Рудницький очолював Рокитнівську райдержадміністрацію з червня 2003 року по лютий 2005 року. Попередньо він працював начальником головного управління сільського господарства та продовольства Рівненської ОДА.