Подаємо заяву повнотекстово:

«Доводимо до Вашого відома, що 19 лютого 2013 року на першому пленарному засіданні XXIII сесії Львівської обласної ради було затверджено порядок денний сесії, який складався із 44 питань.

В цей же день в режимі пленарного засідання Львівська обласна рада розглянула лише частину, а саме 15 питань порядку денного.

В подальшому всупереч вимогам п. 6 ст. 38 Регламенту Львівської обласної ради, затвердженого рішенням № 15 від 04.01.2011 р., головуючим на пленарному засіданні не було оголошено про дату наступного пленарного засідання. Внаслідок цього, в роботі Львівської обласної ради, була штучно створена перерва між пленарними засіданнями тривалістю більше одного місяця, що не відповідає вимогам ст. 11 Регламенту.

Відповідно до п.1 ст. 34 Регламенту Львівської обласної ради – проект порядку денного сесії обговорюють послідовно за пунктами і затверджують в цілому більшістю голосів депутатів від загального складу ради.

Однак 2 квітня 2013 року (друге пленарне засідання) всупереч згаданій нормі пропонується фактично «пакетна» заміна порядку денного, який вже складається із 74 питань.

Низкою депутатів, в тому числі головою постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва, було вказано на необхідність додержання вимог Регламенту та внесення змін до порядку денного відповідно по пунктах.

Знову ж таки 2 квітня 2013 року головуючим на пленарному засіданні повторно порушено вимоги ст. 38 Регламенту в частині не визначення дати наступного пленарного засідання.

Враховуючи вище викладене, ми, голови депутатських фракцій Політичної партії «Фронт Змін», Народного Руху України та Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Львівській обласній раді, діючи від імені депутатів вказаних фракцій, вимагаємо неухильного додержання вимог Регламенту Львівської обласної ради.

У зв’язку із необхідністю розгляду значної кількості нерозглянутих питань, просимо призначити чергове пленарне засідання сесії Львівської обласної ради на 9 квітня 2013 року.

Окрім цього, ми, голови депутатських фракцій Політичної партії «Фронт Змін», Народного Руху України та Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Львівській обласній раді, вимагаємо на наступному пленарному засіданні сесії Львівської обласної ради першочергово розглянути питання:

1. Про виконання обласного бюджету Львівської області за 2012 рік.
(247-ПР від 04.03.2013 ініціатива ОДА)
Доповідає: В. Шемчук – голова Львівської облдержадміністрації.
Співдоповідають: В. Пекарчук – голова ДПС України у Львівській області, Я. Качмарик – голова постійної комісії.

2. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2012 рік.
(213-ПР від 01.02.2013)
Доповідає: В. Шемчук – голова Львівської облдержадміністрації.
Співдоповідає: Я. Качмарик – голова постійної комісії.

3. Про виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України і Львівською обласною радою щодо соціально-економічного розвитку Львівської області у 2012 році. (215-ПР від 01.02.2013)
Доповідає: В. Шемчук – голова Львівської облдержадміністрації.
Співдоповідає: Д. Шмигаль- директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації».