Галицька районна організація Народного Руху України м. Львова звернулася до Тараса Чорновола щодо його рішення іти радником Віктора Януковича

ЛЬВІВ, 27 ВЕРЕСНЯ, КОНТЕКСТ МЕДІА. ― Галицька районна організація Народного Руху України м. Львова оприлюднила звернення до Тараса Чорновола щодо його рішення іти радником кандидата на пост президента України Віктора Януковича, — повідомили в Галицькій районній організації м. Львова.
„Ми активно підтримували Вас як кандидата в депутати Верховної Ради України у виборах 2000 року та у чергових виборах 2002 року. Ви були членом нашої районної організації НРУ і від нас перейшли в партію Реформи і порядок. Далі Ви, який на очах мільйонів глядачів рвали наші символи, кинули фракцію „Нашої України” і тепер уже зрозуміло, що через особисті проблеми. Чашу терпіння переповнила Ваша теперішня заява хоч ми довго терпіли ваше падіння, зважаючи, що ви син нашого В’ячеслава Максимовича Чорновола.
Ми Вас не уповноважували ыти в команду Выктора Януковича, яка в наших очах себе повныстю дискредитувала. І цим вчинком на наш погляд Ви зрадили всіх нас, виборців, і в першу чергу свого батька.
У вас ще є шанс одуматись, покаятись перед львів’янами, чесними громадянами України.
В іншому разі ми приймаємо рішення розпочати кампанію про відкликання Вас із депутатів Верховної Ради України”, — йдеться у зверненні.