Рівненська обласна організація Народного Руху України вважає, що формат Блоку неодноразово успішно випробуваний, отож, є найбільш доцільним.

„Ми не сприймаємо заяви окремих осіб з керівництва НСНУ, що єдино можливою формою об’єднання є „об’єднання маленьких струмочків в єдину велику ріку”, тобто створення єдиної партії, - наголошує голова РОО НРУ Валентин Королюк.

“Як свідчать соціологічні опитування, процес переходу „Нашої України” від формату блоку до формату партії популярності їй аж ніяк не додає. Ми вважаємо, що рано чи пізно здоровий глузд переможе амбіції, і, заради перемоги, буде створено єдиний блок пропрезидентських сил”, - зазначає Валентин Королюк.

9 липня у Києві відбувся І з’їзд Народного Союзу “Наша України”, на якому у виступі голови НРУ Бориса Тарасюка прозвучала вітальна заява від чотирьох політичних сил: НРУ, “Батьківщина”, партія “Реформи та Порядок” та УНП. У заяві йшлося про готовність брати участь у єдиному виборчому блоці на підтримку Президента України Віктора Ющенка, з єдиним виборчим списком для отримання конституційної більшості у наступному складі Верховної Ради.