Народний рух України пропонує не створювати єдиної партії, а йти на парламенті вибори 2006 року блоком політичних сил, які підтримали Віктора Ющенка.
Про заявив голова ЛОО НРУ, народний депутат України Ярослав Кендзьор.
„Ми сходимося на думці, щоб поспіхом це не робити і не збурювати політичні сили, ми пропонуємо на вибори 2006 року піти або коаліцією, блоком у тому ж складі, або реформованим блоком”, ― сказав він.
При цьому Ярослав Кендзьор зазначив, що позиція НРУ є достатньо стриманою. „Ми не можемо зрозуміти як на базі достатньо відмінних політичних сил в плані ідеологічних засад, інших ознак можна збудувати єдину політичну партію”, ― додав він.
На думку Ярослав Кендзьора, якщо єдина партія буде сформована таким чином як планується, то це буде черговий політичний бізнес під якусь конкретну політичну подію, зокрема, від вибори 2006 року. „Довголітньої перспективи така політична партія не може мати”, ― переконаний нардеп.
Ярослав Кендзьор вказав на поспішність деяких колег із оточення Віктора Ющенка. „Переважно ініціаторами цього процесу є ті люди, які мають певний ресурс, але не мають політичної структури”, ― додав він.
Тому, за його словами, НРУ, а також УНП стараються переконати ініціаторів ідеї створення нового політичного союзу, що це „не зовсім перспективна справа, за яку би ми взялися”.
„НРУ і УНП, коли це аналізують не хочуть бути масовкою, тобто тим гуртом, який повинен клеїти листівки на наступних виборах, а в парламент попадуть інші”, ― наголосив він.