Про це повідомив голова НРУ Борис Тарасюк на прес-конференції у Львові.

«Ми маємо свого кандидата на міського голову Львова. Але остаточне рішення буде приймати керівництво НРУ, Центральний провід, який засідатиме сьогодні у Львові», - зазначив Тарасюк.

«Василь Куйбіда має за плечима досвід двох термінів міського голови. Він має за плечима високу посаду міністра регіональної політики і будівництва. Він має великий досвід політичної боротьби. Він є людиною інтелектуальною людино, поет, доктор наук… Я вважаю, що Василь Куйбіда належить до когорти тих політиків, які вже вийшли на рівень загальнонаціональний. Для громади міста Львова було б великою честю мати таку людину міським головою», - додав лідер НРУ.

Сам Василь Куйбіда закликав більше зосередитися на консолідації демократичних сил, а не на посадах: «Ситуація в державі різко змінилася і очевидно ми не можемо сьогодні керуватися виключно своїми інтересами виключно партійними чи особистісними. Так можна було дозволити собі поводитися ще декілька років тому».

«Сьогодні ми зобов‘язані консолідуватися і виробити спільні позиції і висунути узгоджених кандидатів на посади міських, сільських селищних голів та кандидатів в депутати», - наголосив він.

Василь Куйбіда зазначив, що готовий консультуватися з усіма кандидатами, які є представниками національно-демократичних сил.

«Наскільки я розумію ситуацію у місті і області, то розумію як в темпах розвитку це місто відстає. Якщо ми хочемо в цій державі впливати на якісь процеси, то ми мусимо стати і економічно сильними», - зазначив він.

На питання з ким він готовий консультуватися Василь Куйбіда сказав: «Скажу скромно – я не вважаю, що хтось є підготовленіший від мене серед тих людей, які називаються. Але зараз не йдеться про власну самооцінку, завищену чи занижену. У мене немає комплексу меншовартості»

Натомість він готовий проводити консультації про узгодженого кандидата з Володимиром Гірняком та Миколою Кмітем.

«Але з точки зору майбутнього і того, що може відбутися, нам байдуже прізвище міського голови Львова. Ми розуміємо, що Партія регіонів буде виставляти свого кандидата, є ще і сателіти від Партії регіонів, і вони будуть виставляти своїх кандидатів», - зазначив Василь Куйбіда.