За його словами наразі у штабі Народного руху є 800 копій протоколів з мокрими печатками, проте їх замало для інтенсивної роботи, тому він закликає усі політичні партії привозити свої протоколи, аби швидше завершити паралельний підрахунок.

«У нас сидить десять людей, які вводять інформацію з копій протоколів. За одну годину ми опрацьовуємо 4-5% від 2100 протоколів, які є у області. Я сьогодні був у обласній виборчій комісії і поінформував їх, що ми займаємось такою ініціативою і при наявності серйозних розбіжностей із їхніми даними, будемо звертатися в комісію зі скаргами», - сказав Олександр Ганущин.

Він також повідомив, що в першу чергу оператори будуть опрацьовувати протоколи з тих районів, які вже прийняті обласною виборчою комісією, а це м.Моршин(2 дільниці) та Червоно град (22 дільниці). Із тих протоколів, які наразі опрацювали представники штабу НРУ, кожен третій протокол містить в собі помилку.

Як повідомив Олександр Ганущин ще одна загроза фальсифікацій полягає в тому, що наразі точно невідомо, які з партій наблизились до 3-відсоткового бар‘єру, тому існує загроза, що провладні партії можуть «підтягувати» своїх сателітів до прохідної межі також за рахунок голосів інших партій для того, аби отримати додаткові мандати.

«Ми беремося за те, щоб кожен протокол, який підлягає врахуванню, був таким, у якому збігаються всі баланси. Ми боремось за чистоту процесу, щоб ні в кого не забрали і нікому не додали зайвих голосів», - зазначив Олександр Ганущин.

Результати паралельного підрахунку та онлайн-трансляцію процесу можна побачити на сайті НРУ. Дані оновлюються щогодини. Остаточні результати представники «Народного руху» планують оголосити ввечері 5 листопада.