Про це йдеться у зверненні Львівської крайової організації Народного Руху України до представників національно-патріотичних сил, озвученому головою Львівської крайової організації Народного Руху України Андрієм Корнатом на прес-конференції сьогодні.

За його словами, основні політичні сили, яким спрямоване звернення це - «Наша Україна», «За Україну», Конгрес українських націоналістів, Українська народна партія, Християнсько-демократичний союз, Фронт змін, «Батьківщина»: «Це ті політичні сили, які представляють національно-демократичний табір. Той, хто сьогодні не відкине амбіцій і не стане на горло власній пісні – той є відвертим провокатором», - зазначив Андрій Корнат.

«У нас просто немає часу бавитися. Ми готові віддати в жертву свій бренд, в ім’я захисту національних інтересів і тих надбань, за які ми воювали. Ми готові стати пліч-о-пліч з тими людьми, які себе не заплямували, які мають відповідну репутацію і, перш за все, чітку позицію відстоювання національних інтересів принаймні останні півроку цієї діючої влади», - додав він.

Корнат пояснив, що основною підставою до такого звернення стало бажання уникнути «сутичок» двох представників національно-патріотичних на виборчому окрузі.

«Я б не хотів, щоб двоє представників національно-патріотичних сил зіткнулися лоб в лоб на виборчому окрузі, бо в такому випадку може перемогти представник антидемократичних сил», - зазначив він.