Нині в Хмельницькій області уже зареєстровано 25 районних та міських організацій політичної партії «Народний Союз Наша Україна». Зараз вони нараховують 3640 членів. Найкраще розбудова партії проходить у Дунаєвецькому, Віньковецькому, Славутському районах, в містах Хмельницькому та Кам'янці-Подільському. Про це заявив на першій конференції Хмельницької обласної організації політичної партії «Народний Союз Наша Україна» її голова Ростислав Ярема.

«Ми пишаємося тим, що при розбудові партії на місцях ми не використовуємо адмінресурс. Дуже радіємо з того, що заяви про вступ до нашої партії пише багато працівників освіти та науки, представників інтелігенції. До мінусів нашої роботи можемо віднести те, що погано працюємо з молоддю, яка є нашим майбутнім. Гадаю, незабаром постане питання про створення молодіжного крила нашої партії», - сказав Ростислав Ярема.

Крім того, за словами лідера обласного осередку партії, зараз вони формуватимуть кадровий банк з людей, які згодом (під час виборів) висуватимуться в органи виконавчої влади. «Обіцяю, що до цього «банку» потраплять лише ті люди, які мають авторитет та принципові погляди», – заявив Ростислав Ярема.

Насамкінець на конференції було прийняте рішення про направлення тридцяти шести делегатів на перший з'їзд партії «Народний Союз Наша Україна», який відбувся у Києві 9 липня. Хмельниччину на з'їзді представляли, зокрема, губернатор Іван Гладуняк та його заступник Валерій Малькін, які входять до Центральної ради партії, Хмельницький міський голова Микола Приступа, який нещодавно теж став партійцем.
www.polit.com.ua