Рівненська обласна організація НСНУ готова дати кадрові рекомендації у разі зміни керівництва області, але лише після відповідного рішення глави держави - про це сьогодні під час прес-конференції повідомили керівники обласної та Рівненської міської організації “Народного Союзу Наша Україна”.

Ми готові дати кадрові пропозиції і щодо голови ОДА, і щодо його заступників, але лише після відповідного рішення Президента України, - наголосив голова Рівненської МО НСНУ, член центральної політради партії Віктор Матчук. На його думку, рішення Президент має приймати без тиску з боку тієї чи іншої сили, у тому числі й партії. А лише беручи до уваги ситуацію в області та користь для її мешканців, - зазначив Віктор Матчук.

Звернення з’їзду “Народного союзу Наша Україна” з проханням звільнити Василя Червонія вже передали особисто Президентові України Віктору Ющенку, - повідомив Віктор Матчук. За його словами, Роман Безсмертний особисто передав офіційне звернення І-го з’їзду НСНУ щодо голови Рівненської ОДА Президенту України. Він дав відповідні доручення своєму секретаріату. Однак про остаточне рішення Президента наразі невідомо.