ЗАЯВА фракції "Наша Україна":
Парламентська фракція "Наша Україна", враховуючи напруження політичної ситуації в країні, вважає за необхідне попередити громадян України про розгортання широкої політичної кампанії по дискредитації Уряду, Президента та політичних сил, що їх підтримують, і підготовки до зриву парламентських виборів 2006 року.
Від часу сформування нової влади так звані опозиціонери в особі СДПУ(о), Партії Регіонів України і низки маргінальних віртуальних партій не спромоглися оперативно перебудуватися на рівень конструктивної роботи в ім’я України. У цих політичних сил нема далекоглядної стратегії по впровадженню альтеративних соціальних, економічних програм, ними не запропоновано жодної конструктивної позиції, яка мала б на меті фундаментальні якісні перетворення в житті громадянина.

Натомість протягом останніх місяців їхня діяльність концентрується навколо єдиної теми: арештів колишніх високих посадовців (членів СДПУ(о) і Партії Регіонів України), які звинувачуються правоохоронними органами і Генеральною прокуратурою у причетності до кримінальних злочинів, зловживанні службовим становищем та участі у фальшуваннях на президентських виборах 2004 року. Всім цим справам приписується виключно політичний характер.

Попри те, що громадська думка підтримує антикорупційні процеси у державі, попри те, що правоохоронні органи нарешті непідзвітні воли високих чиновників і у своїй діяльності дотримуються букви закону, деякі політичні сили впроваджують далекоглядну стратегію зриву парламентських виборів, складовими якої є чіткі етапи: звинувачення влади в політичних репресіях і в порушенні прав людини, блокування прийняття в парламенті життєво важливих законопроектів, впровадження широкоформатної медіа-кампанії щодо нібито використання владою адміністративного ресурсу напередодні виборів 2006 року, нагнітання мовного і регіонального розколу країни, дискредитація Уряду, Президента України і відповідних політичних сил, а в кінцевому підсумку – оголошення парламентських виборів 2006 року сфальшованими.

Зрозуміло, що на такі кроки ці політичні сили йдуть під впливом динамічних процесів, що відбуваються в електоральній структурі України і що з наближенням виборів все далі набувають несприятливої (для СДПУ(о), Партії Регіонів України тощо) електоральної конфігурації. Тому питанням життя і смерті для них є входження до парламенту, а захисним плацдармом – у разі катастрофічно низького рейтингу – зрив виборів.
Фракція "Наша Україна" рішуче засуджує подібні методи політичної боротьби і виступає із закликом дотримуватися європейських стандартів політичної культури та толерантності.
Голова фракції Микола Мартиненко.

Прес-служба фракції