Протягом минулого тижня було створено цілу низку місцевих організацій партії "Народний Союз Наша Україна". У Вінницькій області успішно відбулися 18 районних і 4 міські установчі конференції. Число партійців у цій області перевищує 2400 осіб. У Миколаївській області проведено 19 районних та 5 міських установчих конференцій, там кількість членів партії – понад 1930 осіб. Про це повідомив народний депутат України, перший заступник голови Центрального виконавчого комітету НСНУ Богдан Буца.
Він наголосив, що це лише окремі факти, а більш розгорнутий моніторинг партійного життя буде оприлюднений після завершення всіх установчих конференцій. "Загалом ми спостерігаємо позитивну динаміку росту партійних організацій. Це вселяє оптимізм та дає надію, бо без партійних осередків на місцях та копіткої роботи донести партійну програму та виграти вибори неможливо", – підкреслив народний депутат.

"На сьогодні лідери та керівництво партії мають пам’ятати про важливість кожної людини, яка поповнила наші ряди, – вважає Богдан Буца. – Якщо ми не будемо до них прислухатися, керівні органи приречені опинитися на узбіччі демократичного життя країни. Більше того, наші партійці повинні бути рушійною силою при визначенні курсу партії, бо ми дійсно прагнемо йти шляхом демократії, бо нам справді не байдужа думка кожної людини". "Президент України, Почесний голова "Народного Союзу Наша Україна" Віктор Ющенко під час виступу на Першому з’їзді партії наголосив, що "у демократії вигідно жити всім", маючи на увазі саме те, що наша партія і наші демократичні стандарти відповідають вимогам часу та народу", – зазначив Богдан Буца.