Правління Всеукраїнської громадської організації "Наша Україна" оприлюднить звіт про використання коштів, перерахованих добродійниками під час помаранчевої революції. НУ також обіцяє відзначити людей, які надавали організації матеріальну підтримку. Про це повідомила прес-служба партії „Народний союз ”Наша Україна”.

Звіт буде оприлюднено 2 липня під час Урочистих звітних зборів Всеукраїнської громадської організації "Наша Україна", приурочених до річниці висунення Віктора Ющенка кандидатом у Президенти. Також планується, що на зборах правління винесе на обговорення плани та проекти щодо подальшої діяльності ВГО "Наша Україна".

Згідно з повідомленням прес-служби, у зборах візьмуть участь Президент України, член правління ВГО "Наша Україна" Віктор Ющенко, Віце-прем’єр-міністр України, голова правління ВГО "Наша Україна" Роман Безсмертний, члени правління організації - міністр з питань надзвичайних ситуацій Давид Жванія, міністр у справах молоді та спорту Юрій Павленко, перший заступник голови ДПАУ Микола Катеринчук, перший помічник Президента України Олександр Третьяков, голова парламентської фракції "Наша Україна" Олександр Мартиненко, члени фракції Олександр Морозов і Володимир Філенко.

proUA