Минулої суботи, 14 травня у Городку відбулась установча конференція Городоцької районної організації партії "Народний Союз Наша Україна", у якій взяли участь 74 делегати. Головою Городоцької РО НСНУ було обрано Володимира Більовського. Делегати конференції також обрали Раду організації, до котрої увійшло 25 чоловік.
Також 14 травня у Самборі відбулись відразу дві установчі конференції: міської та районної організації НСНУ. У роботі конференції Самбірської МО НСНУ взяли участь 51 делегат. Головою організації обрали Миколу Шийка, заступника директора Агентства Розвитку Прикарпаття. До Ради Самбірської МО НСНУ увійшли 19 чоловік. Загальний склад Ради визначили у 25 чоловік з розрахунку на зростання кількості членів організації.
У роботі установчої конференції Самбірської РО НСНУ, котра відбулась у першій половині дня в суботу, взяли участь 65 делегатів. Головою організації було обрано Ігоря Несторака, голову Самбірської районної ради. Кількість членів Ради Самбірської РО НСНУ визначили у 30 чоловік, після установчої конференції до неї увійшли 22 чоловік.
У неділю, 15 травня відбулись установчі конференції Миколаївської, Жидачівської та Дрогобицької РО НСНУ. У Миколаєві 36 делегатів, котрі взяли участь у конференції, обрали головою організації Андрія Патія. До Ради Миколаївської РО НСНУ увійшли 9 чоловік (загальна кількість членів Ради – 30 чоловік).
У Жовкві участь в установчій конференції взяли 36 делегатів. Головою організації став Антон Харук. До Ради Жовківської РО НСНУ увійшли 13 чоловік. Загальну кількість членів Ради визначать на наступній конференції.
У Дрогобичі 122 делегати конференції обрали головою районної організації обрали Ігоря Голяка, голову Дрогобицької районної ради. До Ради Дрогобицьої РО НСНУ увійшли 23 чоловіки (загальна чисельність Ради – 31 чоловік).
Про це повідомив прес-секретар НСНУ на Львівщині Арсен Данилюк.

КуПол