Доконаним фактом є те, що існує партія "Народний Союз Наша Україна", а її лідер – Віктор Ющенко, і незрозуміло, які можуть бути сумніви та дискусії з цього приводу. Так заступник голови Ради НСНУ, лідер парламентської фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко прокоментував в ефірі телеканалу "Тоніс" неодноразові заяви віце-прем’єр-міністра Миколи Томенка про те, що Президентові Віктору Ющенку не слід очолювати виборчий список НСНУ. Про це повідомила прес-служба "Наша України".
Микола Мартиненко закликав звернутися до досвіду Заходу, де існує нормальна формула "лідер+партія": "Вони разом ідуть на вибори, виборюють мандати, несуть відповідальність за свої дії", - сказав лідер фракції "Наша Україна".

Пояснюючи причини подібних заяв, Микола Мартиненко припустив, що комусь може не подобатися політична ситуація, хтось хоче не допустити блоку трьох сил – НСНУ, БЮТ та Народної партії, у когось інші політичні симпатії. "Нам приємно, що на нас звертають особливу увагу як на найрейтинговішу політичну силу, але ми закликаємо всіх політиків займатися, насамперед, своїми справами і не втручатися у наші внутрішньопартійні справи", - акцентував лідер фракції "Наша Україна". У коментарі журналістам Микола Мартиненко додав, що в учасників майбутньої коаліції є два шляхи: перший – об’єднуватися у блок і посилювати одне одного, і другий – намагатися посилити власні позиції, послаблюючи позиції партнерів. "Я є прихильником першого варіанту, і сподіваюся, що наші партнери також. Виступати проти сильної президентської партії як основи коаліції – це значить виступати проти перемоги на виборах, проти закріплення успіхів нової влади, зрештою, це значить – виступати проти Президента. Сьогодні питання стоїть саме так", - наголосив заступник голови Ради НСНУ.

І-Репортер