Як повідомив перший заступник голови Центрального виконавчого комітету партії "Народний Союз Наша Україна" Богдан Буца, на сьогоднішній день до НСНУ вступили вже більш ніж 48 тисяч осіб. За останній період обласні організації партії провели низку районних і міських установчих конференцій, внаслідок чого до її лав "влилося нове поповнення", повідомляє прес-служба НСНУ.

Так, у Дніпропетровській області було проведено 20 установчих конференцій. Чисельність членів партії тут перевищує дві тисячі осіб. На Донеччині проведено 23 конференції, і лише за минулий тиждень – 13. У цьому регіоні – вже понад три тисячі членів НСНУ.
Натомість, у Київській області лише затверджується склад оргкомітетів установчих конференції районних та міських організацій. Нещодавно Президія Ради партії ухвалила рішення про необхідність перевірки стану підготовки до установчих конференцій у ряді районів області.

Богдан Буца також повідомив про стан партійної розбудови у Львівській та Чернівецькій областях. Рада Львівської обласної організації партїї підняла питання про формування депутатських фракцій НСНУ у представницьких органах усіх рівнів. На Львівщині проведено 28 установчих конференцій, а число членів партії сягає 2270 осіб.
У Чернівецькій області підведено підсумки роботи установчих партійних конференцій; серед них відзначено найкращі за рівнем організації. Прийнято рішення про порядок реєстрації районних осередків партії та про створення первинних осередків. Також вирішено провести міські, районні та обласну партійну конференції, на яких оберуть делегатів на Перший з'їзд партії, який призначено на 9 червня. До НСНУ вже вступили понад 3250 мешканців Чернівеччини.

За словами Богдана Буци, продовжується активна робота з залучення нових членів партії. При цьому "йдеться не лише про звичну ідентифікацію з партією, а й про участь у партійних справах, яка вимагає певного ступеня активності".
"Метою Центрального виконавчого комітету НСНУ на даному етапі є створення потужної організаційної структури партії, яка забезпечить її тривале існування. Налагодження ефективної взаємодії між основними структурними елементами партії сприятиме її конкурентоспроможності на політичному ринку", - підкреслив Богдан Буца.

І-Репортер