Голова Дніпропетровської обласної організації "Нашої України" і глава партійної контрольно-ревізійної комісії Олександр Жир обвинувачує керівництво Народного союзу "Наша Україна" у застосуванні адміністративного ресурсу.

"На сьогоднішній день у зв'язку з непартнерським поводженням лідерів НСНУ, а також систематичним використанням цією партією адміністративного ресурсу і кадрів старого режиму в регіонах, питання об'єднання "Нашої України" з "Народним союзом", за моїм переконанням, можна вважати остаточно знятим", - говориться в заяві Жиру.

Він також звинуватив першого заступника глави центрального виконкому Народного союзу Ігоря Жданова і главу ради НСНУ Романа Безсмертного в поширенні неправдивої інформації про ліквідацію "Нашої України" на найближчому з'їзді партії, що планується 9 липня.

"При цьому, з метою дискредитації партії і психологічного тиску на її членів і лідерів, задіяних в органах державної влади, Ждановим і Безсмертним стверджується, що ніби-то, існують визначені домовленості з посібником партії про розпуск "Нашої України", - заявляє Олександр Жир.

Він назвав подібні твердження свідомим обманом.

"Більш того, ці заяви є інформаційною підготовкою до масштабних провокацій, що готуються для зриву з'їзду нашої партії", - затверджує Жир

Кореспондент