Народний депутат Іван Плющ заявляє, що не хоче вступати в партію "Народний Союз "Наша Україна", оскільки та "як дві краплі води схожа на КПРС". Про це повідомили в прес-службі Української народної партії.

"Що таке НСНУ? Як вона створювалася? Вульгарним, волюнтаристичним рішенням. Це вождізм, не що інше", - заявив Плющ.

"На установчий з'їзд "Народного Союзу "Наша Україна" побігли всІ - і помпрпнчеві, і синьо-білі, знявши свої шалики і стрічки. Найняли автобуси і їхали колонами. Яка була ейфорія від цієї масовості! А з'ясувалося, що більшість хотіла бути не просто членом пропрезидентської партії, але бажало одержати шматочок влади. Владних портфелів не вистачило. От і почалося тертя між тими, хто сидів у президії пропрезидентської партії", - поділився своєю думкою депутат.

Плющ уважає, що при створенні НСНУ один до до одного повторився сценарій створення блоку "За єдину Україну!". Парламентарій також звертає увагу, що "члени ПРП, Народного Руху України, порошенківської "Солідарності", не залишаючи своїх партій, ставали членами НСНУ", а "одночасно бути у двох партіях, - це то саме, що сидіти на двох стільцях".

Депутат додав, що "Українська народна партія єдина не побігла за портфелями, не побігла в пропрезидентську НСНУ, за що й поплатилася, потрапила в немилість".

Цензор.net