ЛЬВІВ, 1 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Бок "Наша Україна - Народна самооборона" і БЮТ обіцяє не займатися чорним піаром на Львівщині під час виборів.

Про це заявили заступник керівника облвиконкому НСНУ Олесь Старовойт та керівник міської організації ВО «Батьківщина» Мирослава Бичишин під час презентації незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2007» сьогодні.

«Ми точно не будемо займатися чорним піаром і не будемо займатися насильством», — сказав Старовойт, відповідаючи на питання журналістів чим НУНС не буде займатися на виборах.

За словами Старовойта, «Наша Україна» і на минулих виборах цим не займалась. «Були певні кроки на грані, я би так сказав, тобто антиагітація, але це не чорний піар», — зазначив він.

«Давайте звикати жити у демократичному суспільстві, де є закляті друзі», — зауважив він, говорячи про конкуренцію між БЮТ і НУНС на виборах.

За словами Старовойта, НУНС і БЮТ буде «страшенно серйозно» конкурувати. «У нас справді є амбітні плани на Львівщини догнати і перегнати БЮТ. Ми все для цього робимо. БЮТ абсолютно так само буде боротися з нами, тому що значна частина електорату у нас пересікається», — зазначив він.

Мирослава Бичишин теж виступила за чесні і прозорі методи політичної боротьби

Вона висловила сподівання, що вибори пройдуть толерантно кожної політичної сили до іншої

Разом з тим вона висловила жаль, що на Львівщині вже почали застосовувати брудні методи політичної боротьби, зокрема, по відношенню до БЮТ. Серед таких методів вона назвала виливання фарби на біг-борди із зображенням Юлії Тимошенко.

Натомість НУНС і БЮТ планують з другої половини серпня проводити спільні зустрічі із виборцями.